17-06-2026, 09:24
No ale do przykładowego Ruchu na stare śląskie śmieci chyba wrócić nie będzie chciał. Muszą pojawić się oferty. Myślę że jak już rok temu przebierał girami, tak teraz ma konkretne parcie by odejść. A kilka meczy ławki by mu się przydało, tak dla uspokojenia emocji.
