17-06-2026, 09:30
Nie rozumiem, co znaczy: nie zgodzi się na ławkę. Nie przyjdzie na mecz w sytuacji, gdy trener powie, że Lis broni? On chce przejść do innej ligi i tam mu nikt nie da miejsca za darmo, zwłaszcza, że pewnie kwota transferu nie rzuci na kolana. W tym momencie to on ma przewagę nad Lisem i niech udowodni swoją jakość. A jak nie, to na zachodzie nie ma czego szukać.
