17-06-2026, 09:49
Zapewne Mrozkowi obiecali transfer, a Lisowi jedynkę, ale lepiej zostawić na siłę Bartka niech rywalizują, po co mieć bejmy i dwóch zadowolonych bramkarzy jak można na siłę zatrzymać Mrozka i mieć kwasy w drużynie, o robieniu z gęby cholewy nie wspominając.
