17-06-2026, 11:30
Nie wiem czemu Wy tu ciągle obrażacie tego Mrozka, że będzie obrażony, że przebiera nogami jakby wymuszał odejście.
Każdy w takim momencie kariery chciałby spróbować czegoś za granicą i jeśli mówi to otwarcie w dodatku z gwiazdką, że "nie na siłę" to wielki problem.
Każdy piłkarz o tym myśli. Ja jako kibic Lecha bym o tym myślał.
Każdy w takim momencie kariery chciałby spróbować czegoś za granicą i jeśli mówi to otwarcie w dodatku z gwiazdką, że "nie na siłę" to wielki problem.
Każdy piłkarz o tym myśli. Ja jako kibic Lecha bym o tym myślał.
