17-06-2026, 11:35
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2026, 11:37 przez strzelisty jupiter.)
Nikt go nie obraża. Przydałoby się trochę pokory, bo się ewidentnie zagalopował w swoich wypowiedziach. Przeważnie piłkarz pytany o zagranicę odpowiada, że ma ważny kontrakt w Lechu, itd. Synek ze Ślunska nigdy tak nie powiedział, ciągle tylko czas odejść, czas odejść - jak zdarta płyta. Może ktoś mu powie, że by odejść, musi pojawić się wpierw oferta z kierunku, który go do tego zadowoli. Zobaczymy co się pojawi.
