17-06-2026, 11:37
Ja tu nie widzę by ktokolwiek obrażał Mrozka. Jest tu stwierdzany fakt, że sam piłkarz bardzo mocno sygnalizował i sygnalizuje konieczność zmiany klubu. Oczywiście każdy młody wyróżniający się zawodnik myśli o kontynuowaniu kariery w lepszej lidze ale nie każdy tak dobitnie to komunikuje. Do tego dochodzi wydaje mi się nadmierna pewność siebie, wręcz przeświadczenie o swojej zajebistości u Bartka. Przynajmniej tak ja to widzę.
