17-06-2026, 13:00
Kibicowsko na pewno zajebiście im się trafiło ale sportowo to modlili się zapewne o ten Sturn Graz. Aczkolwiek wydaje mi się, że w obu przypadkach awansu do III rundy el. do LM by nie było. Wydaje mi się, że ścieżka taka sama jak nasza, czyli odpadnięcie z II rundy el. do LM daje im eliminacje do LE.
