17-06-2026, 14:05
Proszę Was.
Nie mówimy o obrażaniu w sensie wulgaryzmów ale deprecjonowanie jego umiejętności, pociski w kierunku jego wypowiedzi bo miał czelność marzyć i powiedzieć jak jest.
Uważam, że przesadzacie o tekstach o utemperowaniu gwiazdki i właśnie to jest to o czym myślę.
Nie mówimy o obrażaniu w sensie wulgaryzmów ale deprecjonowanie jego umiejętności, pociski w kierunku jego wypowiedzi bo miał czelność marzyć i powiedzieć jak jest.
Uważam, że przesadzacie o tekstach o utemperowaniu gwiazdki i właśnie to jest to o czym myślę.
