17-06-2026, 15:11
Czy jak ktoś napisze, że Mrozek kiepsko gra nogami i słabo na przedpolu to jest to deprecjonowanie jego umiejętności? Konkurencja przeszkadza tylko słabiakom, wierzę w przeskok o jeden (na początek) szczebel Bartka pod wpływem Mateusza.
