17-06-2026, 17:24
Po takim losowaniu w LM nie ma już wymówek żadnych i trzeba się wzmocnić jak najszybciej, żeby dobrze się przygotować do tego dwumeczu, nie ma na co czekać. Liczę , że od początku przygotowań będzie już przynajmniej 2 nowych zawodników z pola.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
