17-06-2026, 18:24
(17-06-2026, 12:53)raszko napisał(a): Ale się trafiło Górnikowi, wiadomo że Ligi Mistrzów tak czy siak ze ścieżki nie mistrzowskiej by nie zwojowali, a co wyjazd do Stambułu mają to ich.
Ja bym Górnika tak łatwo nie skreślał, 11 z kadry gra na MS - nawet jeśli szybko odpadną to czekają ich urlopy i z Górnikiem zagra praktycznie Kadra B - wiem, to pewnie wystarczy ale nadzieja jest.
