17-06-2026, 19:38
Wszystkie argumenty, które przedstawiacie mnie nie przekonują. Wywiad u Kołtonia również.
Nie chodzi o krytykę, że zawalił coś, że źle gra nogami czy coś.
Sam z dwa sezony temu pisałem, że jego wzrok jest taki jakby nie był na meczu a gdzieś indziej. Że boję się jak tylko piłkę na przy nodze.
Jednak dużo się zmieniło i to, że kibice mówią, że mógł zrobić coś więcej bo przeszła piłka obok to zgadzam się z nim, że on słucha trenera a nie kibiców bo on wie jakie miał zadanie i gdzie miał stać. W ten sposób się wypowiada i ja się z nim zgadzam.
Wg mnie normalne wypowiedzi są tu przedstawiane w złym świetle dlatego pisałem o tym obrażaniu.
Nie chodzi o krytykę, że zawalił coś, że źle gra nogami czy coś.
Sam z dwa sezony temu pisałem, że jego wzrok jest taki jakby nie był na meczu a gdzieś indziej. Że boję się jak tylko piłkę na przy nodze.
Jednak dużo się zmieniło i to, że kibice mówią, że mógł zrobić coś więcej bo przeszła piłka obok to zgadzam się z nim, że on słucha trenera a nie kibiców bo on wie jakie miał zadanie i gdzie miał stać. W ten sposób się wypowiada i ja się z nim zgadzam.
Wg mnie normalne wypowiedzi są tu przedstawiane w złym świetle dlatego pisałem o tym obrażaniu.
