17-06-2026, 20:51
(17-06-2026, 13:34)Ipacal napisał(a): @Adzio23 - w LM też tak mam. W LKE mieliśmy często szczęście w losowaniach.
Bardzo nie chciałem Bazylei, Crveny i dziś to już wiadomo.
Nie pamiętam jak to było ze Spartą ale z pomijając ligę mistrzów, ten Genk rok temu, to był najtrudniejszy rywal z bodaj 10 możliwych.
