18-06-2026, 08:13
Nie zakładajmy takich rzeczy!
Przeciwnik Górnika pokazuje jedno. Drugie miejsce nic nie daje. Jest to miejsce na pocieszenie serc. Awans tamtą drogą gdziekolwiek wydaje się niemożliwy. Także trzeba grać o pełną pulę.
Przeciwnik Górnika pokazuje jedno. Drugie miejsce nic nie daje. Jest to miejsce na pocieszenie serc. Awans tamtą drogą gdziekolwiek wydaje się niemożliwy. Także trzeba grać o pełną pulę.
