18-06-2026, 08:17
Lis wg "Faktu" kosztował tylko 800 KEUR. Zadziwiające, jak udało sie nam za tak małą kase go wyciągnąć.
Jeszcze bardziej zadziwiająca jest gunwoburza nt. Mrozka i jego wypowiedzi nt. odejścia - jak sięgam pamięcią, w tym tonie wypowiadało się wielu zawodników, z niedawnych tekstów przypomina mi się Pereira. "Lech to wspaniały klub, ale jezeli pojawi się ciekawa oferta, chętnie sprawdzę się w Europie" itp.
Jeszcze bardziej zadziwiająca jest gunwoburza nt. Mrozka i jego wypowiedzi nt. odejścia - jak sięgam pamięcią, w tym tonie wypowiadało się wielu zawodników, z niedawnych tekstów przypomina mi się Pereira. "Lech to wspaniały klub, ale jezeli pojawi się ciekawa oferta, chętnie sprawdzę się w Europie" itp.
