@rojber
Ale możesz przytoczyć jakąś konkretną wypowiedź Bartka, która by sugerowała, że ma zbyt wysokie ego, albo że mierzy zbyt wysoko,? Cokolwiek, co by uzasadniało to, o czym piszesz? Dlaczego osiadł na laurach? Słabo pracuje? Nie przykłada się? Bumeluje?
Może nie przeczytałem zbyt dokładnie wątku, ale nie zauważyłem, żeby ktoś pisał, że są tutaj na nim wieszane psy., jak sugerujesz. Natomiast sadzanie go na ławie się przejawiło, o czym wspomniałem. I nie było to sadzanie z powodu tego, że przyjdzie ktoś lepszy, tylko dlatego, "że jak już rok temu przebierał girami, to teraz na pewno ma jeszcze silniejsze parcie na wyjazd, więc dla uspokojenia powinien usiąść na ławie". Nie taki padł argument? Nie twórz alternatywnej rzeczywistości, bo argumenty były takie, jak przytoczyłem. Kilka albo kilkanaście postów wcześniej. Zupełnie ten sam schemat jak przy Sindre zimą. "Skoro podpisał kontrakt z Molde i się pojawił w ich bluzie, to na pewno nie będzie się u nas przykładał...A tak w ogóle to on mi brzydko pachnie".
Przedstawiłeś dwa typy charakterów. Antka i Bartka. No i ok. Ale przepraszam bardzo, co to ma wspólnego z oceną ich podejścia, zaangażowania, pracowitości, sumienności, jakości na boisku itd? Przecież Antek też zgasł na parę ładnych miesięcy. Miał zajebiste wejście, a potem był "przeźroczysty" na boisku. Może akurat dlatego, że brakuje mu cech charakterologiczno-mentalnych, których Bartek ma w nadmiarze? Obydwoje byli jednak wiodącymi postaciami w dwóch sezonach mistrzowskich, Niels na nich stawia. Kolejny bramkarz nie zaistniał u nas przy Bartku i musi szukać miejsca gdzie indziej. Antek zaliczył pewnie najwięcej minut z całej ekipy, albo był w ścisłym czubie.
Ale może Niels się nie zna? Podobnie jak w przypadku asystenta, który był obibokiem z głową w norweskich chmurach, a ten go trzymał pół roku nie wiadomo po co i jeszcze pozwalał mu na treningach i w trakcie meczów na pełnienie całkiem ważnej roli?
Nie podoba Ci się to, że Bartek jest zbyt pewny siebie? Jego wypowiedzi? Ok. Mi się nie podoba fryzura Mońki. Ale na boisku daje radę, więc nie będę z tego robił tematu na forum...
Ale możesz przytoczyć jakąś konkretną wypowiedź Bartka, która by sugerowała, że ma zbyt wysokie ego, albo że mierzy zbyt wysoko,? Cokolwiek, co by uzasadniało to, o czym piszesz? Dlaczego osiadł na laurach? Słabo pracuje? Nie przykłada się? Bumeluje?
Może nie przeczytałem zbyt dokładnie wątku, ale nie zauważyłem, żeby ktoś pisał, że są tutaj na nim wieszane psy., jak sugerujesz. Natomiast sadzanie go na ławie się przejawiło, o czym wspomniałem. I nie było to sadzanie z powodu tego, że przyjdzie ktoś lepszy, tylko dlatego, "że jak już rok temu przebierał girami, to teraz na pewno ma jeszcze silniejsze parcie na wyjazd, więc dla uspokojenia powinien usiąść na ławie". Nie taki padł argument? Nie twórz alternatywnej rzeczywistości, bo argumenty były takie, jak przytoczyłem. Kilka albo kilkanaście postów wcześniej. Zupełnie ten sam schemat jak przy Sindre zimą. "Skoro podpisał kontrakt z Molde i się pojawił w ich bluzie, to na pewno nie będzie się u nas przykładał...A tak w ogóle to on mi brzydko pachnie".
Przedstawiłeś dwa typy charakterów. Antka i Bartka. No i ok. Ale przepraszam bardzo, co to ma wspólnego z oceną ich podejścia, zaangażowania, pracowitości, sumienności, jakości na boisku itd? Przecież Antek też zgasł na parę ładnych miesięcy. Miał zajebiste wejście, a potem był "przeźroczysty" na boisku. Może akurat dlatego, że brakuje mu cech charakterologiczno-mentalnych, których Bartek ma w nadmiarze? Obydwoje byli jednak wiodącymi postaciami w dwóch sezonach mistrzowskich, Niels na nich stawia. Kolejny bramkarz nie zaistniał u nas przy Bartku i musi szukać miejsca gdzie indziej. Antek zaliczył pewnie najwięcej minut z całej ekipy, albo był w ścisłym czubie.
Ale może Niels się nie zna? Podobnie jak w przypadku asystenta, który był obibokiem z głową w norweskich chmurach, a ten go trzymał pół roku nie wiadomo po co i jeszcze pozwalał mu na treningach i w trakcie meczów na pełnienie całkiem ważnej roli?
Nie podoba Ci się to, że Bartek jest zbyt pewny siebie? Jego wypowiedzi? Ok. Mi się nie podoba fryzura Mońki. Ale na boisku daje radę, więc nie będę z tego robił tematu na forum...
