18-06-2026, 10:07
oraz inną gdy nie chcesz za bardzo tej relacji, tylko jesteś bo nie masz lepszej opcji.
pomijając że chyba nikt nie ma tu pretensji, że Mrozek chce odejść.
pomijając że chyba nikt nie ma tu pretensji, że Mrozek chce odejść.
