Ale ktoś tutaj chciał go posadzić na ławie za to, że w zeszłym sezonie mówił o tym, więc teraz na pewno już ma parcie. Więc w sumie jest to stawianie pretensji o chęć wyjazdu. Co do pierwszego zdania zgoda. Jest taka opcja. Natomiast opcją alternatywną było wzięcie kogoś całkiem nowego, nieznającego drużyny...Pewnie, można zawsze wziąć Rumaka. Jego relacje z drużyną były w trakcie ostatniej przygody z Lechem całkiem ok...
Natomiast jeszcze odnośnie wypowiadania się piłkarzy o trenerach. Pewien czas temu były tutaj dość powszechnie stawiane zarzuty Dudce o to, że nic nie robi, nie przykłada się itd. Wypowiedzi młodych piłkarzy o nim były zgoła przeciwne. W tamtej dyskusji one jednak nie miały żadnego znaczenia. No bo milicyjny morderca. Całkiem odwrotnie niż w przypadku "fałszywego w bluzie".
Natomiast jeszcze odnośnie wypowiadania się piłkarzy o trenerach. Pewien czas temu były tutaj dość powszechnie stawiane zarzuty Dudce o to, że nic nie robi, nie przykłada się itd. Wypowiedzi młodych piłkarzy o nim były zgoła przeciwne. W tamtej dyskusji one jednak nie miały żadnego znaczenia. No bo milicyjny morderca. Całkiem odwrotnie niż w przypadku "fałszywego w bluzie".
