18-06-2026, 10:19
Ty wyglądasz mi na takiego, co to nie miałby problemu z pożyczeniem żony koledze. 
Jesteś w Lechu, masz ważny kontrakt, nie ubierasz na siebie barw konkurencyjnego klubu, do którego odejdziesz po sezonie. Wśród kibiców trzeba to tłumaczyć? Szanujmy się, bo jeśli będziemy przymykać oko, takich kwiatków będzie tylko więcej.

Jesteś w Lechu, masz ważny kontrakt, nie ubierasz na siebie barw konkurencyjnego klubu, do którego odejdziesz po sezonie. Wśród kibiców trzeba to tłumaczyć? Szanujmy się, bo jeśli będziemy przymykać oko, takich kwiatków będzie tylko więcej.

