18-06-2026, 10:26
Ale ja Ci nie bronię wyrazić swojego zdania na ten temat i nawet nie mam zamiaru z tym polemizować. Masz pełne prawo uważać, że nie powinien tak robić.
Ale Ty na tej bazie zrobiłeś tyradę na temat jego kompetencji i jego przydatności dla nas w rundzie wiosennej sezonu, w którym biliśmy się o mistrza, sugerując wzięcie kogoś innego. Niels uznał jednak inaczej. I jak widać, miał rację po raz kolejny.
Ale Ty na tej bazie zrobiłeś tyradę na temat jego kompetencji i jego przydatności dla nas w rundzie wiosennej sezonu, w którym biliśmy się o mistrza, sugerując wzięcie kogoś innego. Niels uznał jednak inaczej. I jak widać, miał rację po raz kolejny.
