18-06-2026, 10:39
Odnośnie wkładu Nielsa / Sindre w mistrzostwo wiesz tyle samo co ja, czyli nic, bo nie bywasz w szatni, na treningach. Protestuję zwyczajnie przeciw robieniu z Lecha klubu mało poważnego, z czym ty z kolei najwidoczniej nie masz problemu.
