Czyli nie znając gościa, nie będąc w szatni itd, stwierdziłeś, że będzie robił chujową robotę u nas w tym półroczu i dlatego trzeba wziąć kogoś innego? Ja po prostu uwierzyłem Nielsowi i wziąłem pod uwagę sytuację, w której byliśmy w zimie, że zostawienie go będzie najlepszym rozwiązaniem.
Nie mam problemu z bluzą Sindre, tak samo jak nie miałem problemu z wypowiedziami Palmy sprzed kilku tygodni, gdzie mówił, że chętnie skorzystałby z drugiej szansy w Szkocji i chętnie wróci. Chociaż Sindre zakładając bluzę wiedział, że w przyszłym sezonie tam będzie pracował , a Palma nie był pewien gry w Szkocji, wypowiadając się...
Zgodzę się z kolegą wyżej. Nasza obrona to będzie klucz do ewentualnego sukcesu w eliminacjach LM. I nie chodzi mi koniecznie tylko o kwestię składu, ale o naszą grę obronną jako drużyny. Co nie wyklucza tego, że ŚO jest wg mnie potrzebny koniecznie.
Nie mam problemu z bluzą Sindre, tak samo jak nie miałem problemu z wypowiedziami Palmy sprzed kilku tygodni, gdzie mówił, że chętnie skorzystałby z drugiej szansy w Szkocji i chętnie wróci. Chociaż Sindre zakładając bluzę wiedział, że w przyszłym sezonie tam będzie pracował , a Palma nie był pewien gry w Szkocji, wypowiadając się...
Zgodzę się z kolegą wyżej. Nasza obrona to będzie klucz do ewentualnego sukcesu w eliminacjach LM. I nie chodzi mi koniecznie tylko o kwestię składu, ale o naszą grę obronną jako drużyny. Co nie wyklucza tego, że ŚO jest wg mnie potrzebny koniecznie.
