18-06-2026, 11:08
(18-06-2026, 10:50)uncoolben napisał(a): Tymczasem umyka nam najważniejszy aktualnie problem - sytuacja w centrum obrony. Milic nie podpisał, w internetach krążą coraz bardziej niepokojące sygnały o impasie w negocjacjach. Zgadzam się z tezą, że nie powinniśmy się bać takiego Aarhus - ale pod warunkiem, że będziemy mieli ogarnięte podstawowe kwestie - a taką jest przygotowanie linii obrony, która była najsłabszym elementem druzyny w ubiegłym sezonie. Jezeli przystąpimy - nawet nie do sezonu, a do przygotowań do sezonu - bez wzmocnionej defensywy, to ryzykujemy potężnie moim zdaniem. Wyobraźmy sobie jeszcze jakąś kontuzję w bloku defensywnym - i się zrobi śmiesznie...
Niestety. W poprzednim sezonie naszym najsłabszym punktem była obrona. A na ten moment mamy ją jeszcze słabszą. Milicia na ten moment nie ma w klubie. Alternatywy dla niego również nie. W klubie nie ma również Oumy, który jaki był taki był, ale był i w niektórych meczach pokazał co znaczy mieć silną, dobrze rozgrywająca szóstkę. Wraca niby Murawski, ale to potężna nie wiadomo, a przecież też nie do końca jest jasne czy zostanie Kozubal.
Także kurczę mam nadzieję, że do końca czerwca NAJPÓŹNIEJ zawita do nas środkowy obrońca (lub chociaż podpiszą Milicia) i defensywny pomocnik.
