18-06-2026, 11:11
Siedmiu piłkarzy rezerw opuszcza Lecha. Trzech to "starzy", ale w pozostałej czwórce mamy np. Wilaka. Wygląda na to, że chłopak nie był w stanie zrobić kroku do przodu przez te ostanie 2 (?) lata. Odchodzą też Tomaszewski, Ławrynowicz, ?Maksym Pietrzak oraz Warciarek.
