18-06-2026, 12:46
Błędem jest przykładanie do pracowników klubu kibicowskiej miarki. Z resztą bycie zdeklarowanym kibicem drużyny w której się gra w niczym nie pomaga a nawet szkodzi patrz Skrzypczak. Nie ma chyba bardziej zaangażowanego kibicowsko piłkarza w tej drużynie a jeździ się po nim przeokrutnie.
