Nowy transfer Kolejorza, zapowiedź w takiej samej konwencji jak ostatnio pozostałe.
Ludzie już rozszyfrowali, że to prawdopodobnie ten grajek - Allahyar Sayyadmanesh:
https://www.transfermarkt.pl/allahyar-sa...ler/480975
Prawoskrzydłowy Westerlo z wyceną 3,5m EUR w wieku 25 lat z Belgii.
24 mecze, 5 bramek, 4 asysty w ostatnim sezonie.
Przeszłość w Fenerbahce, Zorii Ługańsk, Hull City. Chłop z historią transferową, płacili za niego spore siano.
B. dobra historia kontuzji jak na skrzydłowego:
https://www.transfermarkt.pl/allahyar-sa...ler/480975
Jeśli to rzeczywiście o niego chodzi (nie weryfikowałem) to w mojej ocenie jest to bardzo gruby transfer jak na nasze warunki.
Reach for the stars. Duma.
EDIT: Staszewski donosi że 1,5m EUR za podpis + duża pensja, od pół roku priorytet transferowy Lecha.
Jesteśmy tak skuteczni i tak szczelni, że to jest topka.
Ludzie już rozszyfrowali, że to prawdopodobnie ten grajek - Allahyar Sayyadmanesh:
https://www.transfermarkt.pl/allahyar-sa...ler/480975
Prawoskrzydłowy Westerlo z wyceną 3,5m EUR w wieku 25 lat z Belgii.
24 mecze, 5 bramek, 4 asysty w ostatnim sezonie.
Przeszłość w Fenerbahce, Zorii Ługańsk, Hull City. Chłop z historią transferową, płacili za niego spore siano.
B. dobra historia kontuzji jak na skrzydłowego:
https://www.transfermarkt.pl/allahyar-sa...ler/480975
Jeśli to rzeczywiście o niego chodzi (nie weryfikowałem) to w mojej ocenie jest to bardzo gruby transfer jak na nasze warunki.
Reach for the stars. Duma.
EDIT: Staszewski donosi że 1,5m EUR za podpis + duża pensja, od pół roku priorytet transferowy Lecha.
Jesteśmy tak skuteczni i tak szczelni, że to jest topka.
