to ten sam koleżka ALiego, o którym wcześniej coś zajawiali?
PS do EOT
ciekawe że Palmę mieszamy z Sindre. Ten pierwszy mówił że chce u nas, po czym słyszał że za taki hajs musi się bardziej postarać. A jako zawodnik CELTICU dość lojalnie po wielu miesiącach braku konkretu - powiedział że jak będzie musiał wrócić do tez super bo Celtic to super klub. Poduszka.
Natomiast ten drugi, zdaje się nie był wypożyczony w dniach gdzie paradował w obcej bluzie. ot i cała róznica.
A o wpływie przed tranferem do Molde, czy gdzie tam, ani po decyzji, gówno wiemy - tak samo jak o rzekomym wielkim wpływie na naszej wyniki jego, a nie Nielsa.
EOT
PS do EOT
ciekawe że Palmę mieszamy z Sindre. Ten pierwszy mówił że chce u nas, po czym słyszał że za taki hajs musi się bardziej postarać. A jako zawodnik CELTICU dość lojalnie po wielu miesiącach braku konkretu - powiedział że jak będzie musiał wrócić do tez super bo Celtic to super klub. Poduszka.Natomiast ten drugi, zdaje się nie był wypożyczony w dniach gdzie paradował w obcej bluzie. ot i cała róznica.
A o wpływie przed tranferem do Molde, czy gdzie tam, ani po decyzji, gówno wiemy - tak samo jak o rzekomym wielkim wpływie na naszej wyniki jego, a nie Nielsa.
EOT
