Allahyar Sayyadmanesh!
Zaczynam narzekanie!
Gdzie on grał wcześniej? Westerlo? Chcesz grać jak Westerlo to bierzesz piłkarzy z Westerlo. Dlaczego nie ktoś z Ajaxu albo Club Brugge? Co to za liczby? 5 goli i 4 asysty? Liczyłem na kogoś pokroju Palmy. Czy on w ogóle poradzi sobie z taką presją trybun? Jaki stadion ma Westerlo? 5 tysięcy ludzi chodzi tam na mecze?
A tak serio, bardzo mocny ruch i super informacja. Ze spokojem czekam na kolejne ruchy naszego pionu sportowego. Na razie jeśli chodzi o zamknięcie na wyciek informacji oraz wykonywane ruchu to na papierze jest topka. Fajnie jakby ten Svetlin lub Dorsch jeszcze weszli.
Zaczynam narzekanie!
Gdzie on grał wcześniej? Westerlo? Chcesz grać jak Westerlo to bierzesz piłkarzy z Westerlo. Dlaczego nie ktoś z Ajaxu albo Club Brugge? Co to za liczby? 5 goli i 4 asysty? Liczyłem na kogoś pokroju Palmy. Czy on w ogóle poradzi sobie z taką presją trybun? Jaki stadion ma Westerlo? 5 tysięcy ludzi chodzi tam na mecze?
A tak serio, bardzo mocny ruch i super informacja. Ze spokojem czekam na kolejne ruchy naszego pionu sportowego. Na razie jeśli chodzi o zamknięcie na wyciek informacji oraz wykonywane ruchu to na papierze jest topka. Fajnie jakby ten Svetlin lub Dorsch jeszcze weszli.
