18-06-2026, 14:26
Ch.. w tego Mrozka czy odejdzie czy zostanie jeden pies. Mamy Lisa więc temat jest zamknięty. Martwmy się o obronę bo na ten moment to wygląda tragicznie, tak jak ktoś pisał wyżej jedna kontuzja i w el. LM będziemy grali kimś z akademii na środku obrony. Muszą być dwa solidne wzmocnienia w obronie i to max do końca pierwszego tygodnia lipca. Bez solidnej obrony możemy nie mieć czego szukać w meczu z Duńczykami i znowu skończymy w LKE.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
