(18-06-2026, 14:22)Mosina napisał(a): to ten sam koleżka ALiego, o którym wcześniej coś zajawiali?
Nie. Tamten to był Jahanbakhs.
Na pewno nie trafi do nas Linetty. Właśnie...jednostronnie przedłużył z Turkami kontrakt o rok, korzystając z opcji w kontrakcie. Niezła fuszerka Turasów tak na marginesie.
Odnośnie statystyk Irańczyka. Zaniżacie je. Na TM jest osobna pozycja dla rundy zasadniczej w Belgii i fazy mistrzowskiej. W zeszłym sezonie miał 7 + 5, a jeszcze wcześniejszym 7+ 8. Więc dwa sezony z rzędu dwucyfrowy udział przy bramkach. Całkiem nieźle.
