Śmieszny ten Irańczyk. Wygląda jak Ramirez.
Liczbowo wygląda bardzo dobrze. W tym sezonie 7 bramek i 5 asyst, w zeszłym 7 bramek i 8 asyst. Wcześniej bardzo dobry sezon na Ukrainie. W Hull sobie nie poradził ale Championship to nie liga tylko stan umysłu.
Liczbowo wygląda bardzo dobrze. W tym sezonie 7 bramek i 5 asyst, w zeszłym 7 bramek i 8 asyst. Wcześniej bardzo dobry sezon na Ukrainie. W Hull sobie nie poradził ale Championship to nie liga tylko stan umysłu.
