Ciekawe, że w Zorii, za młodu, przez 2 sezony grał na 9-tce. Czyli 3-4 napastnik, dobrze.
ŁASY NA KASĘ! Karta w ręku, a trzeba mu było 1,5 MEUR sypnąć!
(18-06-2026, 14:24)Kefas9494 napisał(a): Allahyar Sayyadmanesh!
Zaczynam narzekanie!
Gdzie on grał wcześniej? Westerlo? Chcesz grać jak Westerlo to bierzesz piłkarzy z Westerlo. Dlaczego nie ktoś z Ajaxu albo Club Brugge? Co to za liczby? 5 goli i 4 asysty? Liczyłem na kogoś pokroju Palmy. Czy on w ogóle poradzi sobie z taką presją trybun? Jaki stadion ma Westerlo? 5 tysięcy ludzi chodzi tam na mecze?
ŁASY NA KASĘ! Karta w ręku, a trzeba mu było 1,5 MEUR sypnąć!
