18-06-2026, 14:50
W ogóle najlepszy jest Linetty, który jest tak ambitny sportowo, że przedłużył sobie kontrakt z Turkami samodzielnie (ponoć jakiś babol w kontrakcie) i teraz przebimba rok na bezrobociu.
Całe szczęście, że teraz na niego się nie połakomili. Przegapił swój moment, więc niech teraz pierdzi w stołek na tureckich pieniądzach (jeśli je dostanie).
Całe szczęście, że teraz na niego się nie połakomili. Przegapił swój moment, więc niech teraz pierdzi w stołek na tureckich pieniądzach (jeśli je dostanie).

