(18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.
W ciągu ostatnich trzech sezonów przez kontuzję opuścił 13 meczów. Patrząc przez ten pryzmat to taki Oskar skreślony, bo nie zmiażdżone, ale zerwane więzadła.
Według informacji, które podają:
1) To była ta sławetna jedynka;
2) Proces transferowy rozpoczął się już w marcu, Lech konkurował o niego z Augsburgiem i klubami z Turcji;
3) Nie gra w kadrze na Mundialu ze względów politycznych (wprost popierał protesty);
4) Zawodnik bardzo intensywny i dobry fizycznie - takiego chciał Niels. Ma być to upgrade w stosunku do Ismaheela.
