18-06-2026, 15:16
(18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.
Hej, czy taki grajek jak Lamine Yamal mógłby Ci pasować, czy raczej nie bardzo?
Masakra.
