No tak, nie da się pwiedzieć Sajadmanesz, Ni hu,hu. Golizadeh też się nie da.
Edit: Pamiętam ak grał u nas niejaki Pape Samba Ba, a w Bełchatowie spiker przeczytał "Pasempa Pabamba". Trzeba mieć zdolności.
Edit: Pamiętam ak grał u nas niejaki Pape Samba Ba, a w Bełchatowie spiker przeczytał "Pasempa Pabamba". Trzeba mieć zdolności.
