18-06-2026, 20:13
Racja. Zasadniczo: chcemy grać jak w zachodnich ligach, bierzemy zawodników z tamtych lig. Tę koncepcję widać już od jakiegoś czasu. Jak ktoś chce graczy z Kielc na Bułgarskiej - zapraszam na mecz z Koroną, mogę nawet postawić Mocne Polskie przed .
