18-06-2026, 22:37
No to niezły ruch. Nieźle takie coś się chwali poznali rywala w LM to pracują. Faktycznie obrona obecnie to dramat. Trzeba szybko wzmocnić i mam wrażenie, że następny ,,Palma" trafi do nas jako ekstra piłkarz pod koniec okienka.
