po co - z takimi tylko problem bo jeżdżą na kadrę zamiast odpoczywać
a tak serio - kogoś masz na myśli? przecież jak ktoś tam się wybije, to będzie kosztował dziesiątki mln. a z sensownej drużyny na teraz - to setki
a tak serio - kogoś masz na myśli? przecież jak ktoś tam się wybije, to będzie kosztował dziesiątki mln. a z sensownej drużyny na teraz - to setki
