19-06-2026, 12:03
Iran to ma pod górkę. Chcieli przylecieć do LA dwa dni przed meczem, z racji ogromnych upałów chcieli się tam jakoś zaaklimatyzować, oczywiście USA zezwoliło na przylot dzień przed meczem. Federacja Iranu złożyła jakieś zażalenie do FIFA ale tu raczej łysy co najwyżej poklepie po ramieniu.
