19-06-2026, 12:49
W minionym sezonie 4 z 7 bramek z jedenastego metra. Będziemy mieli etatowego speca od karnych jak odejdzie Ishak.
Z gry w całym sezonie w lidze i pucharze tylko 3 bramki.
Z gry w całym sezonie w lidze i pucharze tylko 3 bramki.
