19-06-2026, 13:21
Tyle co z karnych. Za to ma ich trochę w Ekstraklasie. O wiele więcej niż Allahyar Sayyadmanesh w naszej lidze. Żartując oczywiście. Wrzuciłem tylko suche liczby, by nie umknęło, że ten dorobek bramek to głównie z karnych, co mocno zmienia perspektywę.
Jak zawsze mam nadzieję, że będzie wartością dodaną na boisku, a nie pacjentem na kozetce przez długie miesiące. Takich zawodników już trochę przerobiliśmy i nie zawsze było z kogo uciułać piętnastu sensownych do gry w kadrze meczowej. Tylko tyle.
Jak zawsze mam nadzieję, że będzie wartością dodaną na boisku, a nie pacjentem na kozetce przez długie miesiące. Takich zawodników już trochę przerobiliśmy i nie zawsze było z kogo uciułać piętnastu sensownych do gry w kadrze meczowej. Tylko tyle.
