19-06-2026, 13:22
Makao po makale
A tak na serio kto inny miałby przyjść? Przyszedł etatowy reprezentant Iranu (tak zrozumiałem, że przez protesty nie gra) z klubu średniej półki. Wygraliśmy o niego wyścig z innymi dobrymi klubami i to nie 29 sierpnia tylko w czerwcu. Czego chcieć więcej?
A tak na serio kto inny miałby przyjść? Przyszedł etatowy reprezentant Iranu (tak zrozumiałem, że przez protesty nie gra) z klubu średniej półki. Wygraliśmy o niego wyścig z innymi dobrymi klubami i to nie 29 sierpnia tylko w czerwcu. Czego chcieć więcej?
