jak zrobią kiedyś 100 zespołów to dopiero będą słabe mecze. po pierwsze jeśli nie można wybrać wszystkich meczów ze względu na nocne pory, zostają te 1-2 do północy. mam wrażenie że poprzednio po prostu to były finały, a teraz to takie przedłużenie kwalifikacji póki co. ale jak zaczną się play-off to już będzie ogień 
a Czesi wczoraj zagrali straszną padakę. i pomyśleć, że my z nimi pewnie dostalibyśmy klasyczne bęcki.

a Czesi wczoraj zagrali straszną padakę. i pomyśleć, że my z nimi pewnie dostalibyśmy klasyczne bęcki.
