20-06-2026, 08:13
tak akurat zawsze było, bo inaczej w finałach by sie grało wg rankingu, a tam maja pojechać drużyny z kwalifikacji z różnych kontynentów. teraz po prostu jest tych "egzotycznych" drużyn więcej przez powiększenie puli, która nie trafiła do Europy.
