20-06-2026, 11:16
Mnie się to akurat podoba. Inaczej byś miał w kółko te same drużyny grające ze sobą do porzygu. Jak w LM
Jedynie szkoda że nie ma naszych
Jedynie szkoda że nie ma naszych
|
Ocena wątku:
Title: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026
Tryb normalny |