20-06-2026, 16:44
Na tenat naszego nowego Persa wypowiedział się też Tomasz Kupisz. Co ciekawe uznaje że jest słabszy zarówno od Alego, Walemarka i Bengtssona i nie typuje go na gwiazdę ligi. No ale skoro go tak długo mieli w notatniku to widocznie są przekonani co do tego ruchu.
