20-06-2026, 20:23
Zapewne nie powiedział, że jest przechujowy tylko słabszy od tych co mamy ale to tylko opinia bo każdy ma swoje preferencje i oceny.
Poza tym on pewnie widzi to co w skrótach i Youtubie..
Powiem Wam, że ja oglądnąłem ze dwa filmy skuszony informacjami jaki to kozak i pomyślałem to samo "uuu Ci co mamy trochę lepsi" ale to właśnie taka opinia po youtubie. Na czymś muszą opierać te dyskusje.
Wierzę, że eksperci oglądający tą ligę i nasz skauting wiec, że pokazuje więcej niż tylko te skróty.
Poza tym on pewnie widzi to co w skrótach i Youtubie..
Powiem Wam, że ja oglądnąłem ze dwa filmy skuszony informacjami jaki to kozak i pomyślałem to samo "uuu Ci co mamy trochę lepsi" ale to właśnie taka opinia po youtubie. Na czymś muszą opierać te dyskusje.
Wierzę, że eksperci oglądający tą ligę i nasz skauting wiec, że pokazuje więcej niż tylko te skróty.
