20-06-2026, 20:54
Ale by był płacz w mediach gdybyśmy wyłapali od Holendrów na mundialu 1:5. Wstyd, kompromitacja, wracajcie pieszo...
A to jest po prostu różnica poziomów obecnie między tym co prezentuje Polska a czołowe reprezentacje świata.
A to jest po prostu różnica poziomów obecnie między tym co prezentuje Polska a czołowe reprezentacje świata.

