(20-06-2026, 23:22)Skorpion napisał(a): Zobaczymy co pokaże. Jeśli się odnajdzie w ataku zamiast Agnero to trzeba i tak będzie kogoś na skrzydło ogarnąć. Może jakieś wypożyczenie.Ale przecież Agnero nie odejdzie, dadza mu szansę - tak zapowiadają.. Nikogo nie będzie trzeba ogarniać.
(Wczoraj, 00:27)Róża napisał(a): Luis Palma będzie grał na 10, lewe skrzydło to Bengtsson i Håkans, prawe Wålemark, Sayyadmanesh. Oby wszyscy zdrowi.No własnie zapomiałem jeszcze o Hakansie. No to skrzydłowych mamy milion pięćset, siedemset.
